...Ott Šeffer ja Getter Eltermaa!

 

Meeste finaalmäng pakkus publikule rohkem kui tavaline "Ugala" teatritükk. Noored lootustandvad talendid Kildu bussijaama koolkonnast - Ott Šeffer versus Sören Rothberg - näitasid omavahel nii verbaalselt kui füüsiliselt kõrgemat taset! Kõik liigutused olid lihvitud viimase vindini (sõna otses  mõttes), samas iga poetatud sõna oli nooremale kõrvale suht raske aru saada ja/või tundmatu. :) Vanemad spordihuvilised lihtsalt kohmetuseid või tegid, et ei kuulnud midagi...
Lõpuks suutis tasavägise ja krõbeda finaali viimases setis siiski enda kasuks kallutada Ott Šeffer ja võit tuli koju tulemusega 3:2. Sören oli silmnähtavalt rahul ka 2. kohaga ja tegi rõõmujoovastuses oma reketile väikese õhulennu, tähistamaks kordaläinud mängupäeva.

 
Naiste esikoha mäng oli sarnaselt eelmistele aastatele suht ettearvatav. Viimased 5 aastat ei ole Suure-Jaani vallas Getter Eltermaa´le võrdväärset vastast leidunud ja valla lauatennise 5. meistrikarikas leiab oma koha taas Getteri kapi peal.

 

Lehola-Lembitu mängude kokkuvõttes saavutas kindla 1-punktilise võidu Kõidama küla. Järgnesid Kildu ja Vastemõisa / Lõuna Suure-Jaani.

 

TULEMUSED: 

Mehed
Naised

Kokkuvõte