28.05.16 toimus Suure-Jaani karikasarja viimane etapp, millega tõmmati ühtlasi joon alla kogu Eesti lauatennise hooajale! Suurepärasest võistluspäevast olid tulnud osa saama 64 mängijat Eesti erinevaist paigust ja ka Lätist ning Venemaalt.
Kuna enne viimast etappi oli Rivo Saaremäel (Viljandi LTK Sakala) ja Aleksei Nikonorovil (LTK Maardu) võrdselt punkte, siis selgitati nii etapi kui ka karikasarja üldvõitja välja omavahelises duellis finaalmänguga! Sarnaselt eelmisele etapile suutis Rivo finaalis Alekseid võita ja kindlustas endale sellega nii VI etapi võidu kui ka Suure-Jaani valla lauatennise 13. karikasarja üldvõidu. 
Kolmandaks suutis ennast läbi miinusringi mängida Vitali Šudegov Venemaalt. Kolmanda koha mängus oli Šudegov napilt 3:2 parem päeva suurimast üllatajast, Ken Talpas-Taltseppast (Pärnu LTK Vint 90), kes oli varem alistanud järjest Artjom Putškovi, Sören Rothbergi ja Mart Luugi.
VI etapi parimad eriklasside kaupa olid järgmised:
 MVet. 40+ - Urmas King (Pärnu LTK Vint 90)
 MVet. 60+ - Peeter Sumre (Pärnu LTK Vint 90)
 Naised - Vera Tõsjatova (Venemaa)
 T 13 - Kristel Lükk (Pärnu LTK Vint 90)
 T 18 - Valeria Sarycheva (Pärnu LTK Vint 90)
 P 13 - Ken Talpas-Taltsepp (Pärnu LTK Vint 90)
 T 18 - Asser-Auris Kees (Suure-Jaani Lehola 2005)
 Suure-Jaani valla parim - Sören Rothberg (Suure-Jaani Lehola 2005)

Peale üksikmänge peeti viimasele etapile kohaselt ka igamehe paarismängu turniir, millele registreerus 32 mängijat / 16 paari. Väga võdsete paaride seast suutsid ennast finaali mängida paarid Sergei Teraškevits-Artis Golubovs versus Vitali Šudegov-Dmitri Malõšev. Tasavägise finaalmängu võitsid Šudegov-Malõšev ning kolmanda koha mängus võitsid Peeter Sumre-Tarmo Sengbusch tulemusega 3:0 paari Ivo Ossis-Mart Särg. 

Üksikmängu tabel
Igamehe paarismäng

Peale võistlust toimus traditsiooniks saanud meeleolukas vastuvõtt ja arutelu saunamajas, kus maitsvad grillroad, soe saun, külmad joogid, ilus ilm ja meeldiv seltskond aitas taastada võistluspäevast tekkinud väsimust. Lauatennise tuleviku ja mineviku teemadele lisaks tulid jutuks Rein Taaramäe vägev sõit, Meistrite Liiga finaal, poliitiline olukord riigis ja palju muud olulist. :)

Kokku osales Suure-Jaani valla lauatennise 13. hooajal 125 erinevat võistlejat Eestist, Lätist ja Venemaalt - keskmiselt 48 võistlejat igal peetud etapil. Vaatamata sellele, et karikasari toimus juba 13. aastat, lisandus palju uusi mängijaid, kes külastasid Suure-Jaani Gümnaasiumi spordisaali sel hooajal alles esmakordselt. Kuna Läti ja Venemaa mängijad osalevad Suure-Jaani etappidel järjest aktiivsemalt, siis loodame osavõtjate arvu kasvu ka järgmisel hooajal.  

Lehola 2005 klubi tänab kõiki sel ja eelmistel hooaegadel osalenud mängijaid ning samuti toetajaid!
Kohtume uuesti juba järgmisel hooajal!

Suure-Jaani Lehola 2005